+421 907 877 255 angels.mojsalon@gmail.com

Masáže pre tehotné ženy

…sú určené pre vás budúce maminy, aby ste si oddýchli, uľavili boľavému, preťaženému chrbtu, nohám. Po masáži sa budete cítiť oveľa lepšie, chrbát bude menej bolieť, nôžky odpuchnú. Určite vyskúšajte 🙂

Tehotenská lymfodrenážna masáž proti opuchom nôh
počas tehotenstva dochádza k väčšiemu zadržiavaniu vody v tele a nielen vody, ale i lymfy –tekutiny, ktorá nám prúdi v lymfatických cestách a tým dochádza k značným opuchom, hlavne vo vyššom štádiu tehotenstva, nohy sa zdajú byť ťažké a ťažko sa nám obúva. Lymfodrenážna masáž dolných končatín si vie veľmi ľahko poradiť s týmto problémom. Po masáži sa budete cítiť veľmi dobre, opuchy sa zmenšia. Pre dlhodobý účinok, odporúčame túto masáž aplikovať raz za 7 dní.

Tehotenská relaxačná masáž
je vhodná pre tehotné, ktoré majú bolesti chrbtice, zle sa im spí, ráno vstávajú “dolámané“, cítia, že majú stuhnutý chrbát, šiju. Je veľmi príjemná, nakoľko je jemná, uvoľní stuhnuté svalstvo a pri pravidelnosti i bolesť. Masíruje sa celá oblasť chrbtice a šije, obchádza sa krížová oblasť a to v polohe v akej je to budúcej mamine najpohodlnejšie.

Relaxačná masáž nôh a chodidiel
celkovo pôsobí proti ťažkým nohám, opuchom. Masážou nôh sa zrelaxuje celé telo. Je to čisto relaxačná masáž, nakoľko reflexná nie je vhodná pre tehotné ženy. Chodidlo, svaly, šľachy lýtka sa vám príjemne uvoľnia a po masáži sa budete cítiť výborne.