+421 907 877 255 angels.mojsalon@gmail.com
Medicinálna pedikúra
Poskytujeme komplexné ošetrenie chodidiel medicínskeho ako aj estetického charakteru. Pri pedikúre existuje množstvo prevedení, ktoré závisia od daného problému, typu nohy či kože a tiež aj od výsledných očakávaní.
Nemajte obavy objednať sa k nám na pedikúru či máte problém s nôžkami alebo nie. Či ste žena a či muž. Často sa nás pýtate či k nám chodia na pedikúru aj muži.
Samozrejme! Muži v každom veku tak ako aj ženy, poskytujeme tiež ošetrenie zarastených nechtov aj u detí. Veľmi citlivo sa venujeme diabetikom a spolupracujeme s lekármi.
Medzi svojou klientelou máme aj známych športovcov.
Poskytujeme konzultácie a kontroly po ošetrení zarastajúcich nechtov. Niekedy máte malý, ale bolestivý problém. Naozaj stačí prísť a behom pár minút sa Vám uľaví. Také kurie oko alebo zarastený necht vie poriadne potrápiť . Tak načo trpieť. Ak uznáme, že váš problém so zarastajúcim nechtom už musí riešiť lekár tak spolupracujeme s Mudr. Kopálom, ktorý sa venuje tejto problematike.

LEN PRE VYSVETLENIE PROBLEMATIKY NECHTOV

PROTETIKA NECHTU
Veľa bežcov, turistov a ľudí po úrazoch pozná aké je nepríjemne nemať necht. Nárazmi necht odpadne. Niekedy necht dorastie niekedy nie. Záleží na poškodení nechtového koreňa. Chceme, aby nezaniklo nechtové lôžko a nebolo citlivé, potrebujeme zatiaľ nahradiť necht nechtovou protetikou.
MYKOTICKÉ NECHTY
Veľmi veľa ľudí trpí týmto problémom ako sú mykotické nechty. Tu je potrebné pravidelné ošetrenie s dennou aplikáciu antimykotických kvapiek (zakúpite u nás). Toto je liečba na dlhšie, pri ktorej máme pekné výsledky.
ŠPONOVANIE NECHTOV + TAMPONÁDA
Pomáha efektívne a rýchlo pri problémoch so zarastenými, zatočenými a deformovanými nechtami.

Časté príčiny problematickýh nechtov – úraz na palec, malé topánky, úzke topánky, ale aj dlhé nechty v topánke sú problém.

Ponúkame Vám pedikúru:
Kombinovaná pedikúra sa robí najčastejšie. Chodidlá sa namáčajú, ošetria skalpelom, upravia sa nechty, nechtové valy a nakoniec sa chodidlo, nechty, nechtové kozičky ošetria medicinálnou brúskou. Na záver je krémovanie chodidla krátkou masážou.
Medicinálna suchá pedikúra sa robí bez namáčania nasucho. Robí sa hlavne diabetikom, klientom s cievnou nedostatočnosťou, ale je veľmi obľúbená aj ako bežná pedikúra.
Nechajte si nami poradiť a verte zvolíme Vám to najlepšie ošetrenie pre Vaše nožičky.
Veľký relax pre nôžky je wellness pedikúra (pedikúra, peeling chodidiel, masáž chodidiel, zábal).
Toto je veľmi obľúbená procedúra a tiež vhodná ako darček prostredníctvom darčekovej poukážky.

Do ceny pedikúry sa zahŕňa : komplexná pedikúra s ošetrením zarastajúcich nechtov, tamponáda, odstránenie kurieho oka, odlakovamie, odbrúsenie mykotického nechtu.

Sme radi keď sa k nám vracajú naši klienti . Vážime si každého z vás.

Ďakujeme za dôveru .