+421 907 877 255 angels.mojsalon@gmail.com

Škoricový zábal

Škoricové zábaly uvoľnia nielen vnútorné napätie a stimulujú krvný obeh, ale aj zvýšia spaľovanie podkožného tuku a zlepšia vašu celulitídu. Zároveň upokoja organizmus a vytvoria v ňom harmóniu.

Výsledkom je rovnomerný tlak na všetky ošetrované časti tela. Tlak, ktorý vyvíja fólia zvonka, spôsobuje nárast vnútorného tlaku v medzibunkovom priestore. Príjemne voňavý škoricový zábal rozprúdi lymfu a rozbije tukové bunky. Výsledkom je úbytok na objeme a celkové zlepšenie vzhľadu pokožky, ktorá je postihnutá celulitídou, kŕčovými žilami alebo popraskanými žilkami.

Najčastejšie sa používa v miestach výskytu celulitídy.

Doba pôsobenia je 45 – 60 minút. Počas celej kúry je veľmi dôležité dodržiavať pitný režim. Váha ide dole…

Počet procedúr je sedem až desať, ale na začiatku je potrebné opakovať ich dva, trikrát týždenne a neskôr aspoň raz do týždňa. Po prvej procedúre je úbytok tuku dva až tri centimetre okolo stehien alebo bokov. Takýto úbytok na objeme a zlepšenie pretrváva niekoľko dní. Po niekoľkých opakovaniach sa výsledok ustáli a dôjde ešte k ďalšiemu úbytku. Aby telo nevyzeralo ochabnuté, je potrebné kombinovať zábaly s procedúrami na spevnenie svalstva. Komplexná zoštíhľujúca kúra je vhodná aj pre mužov a zahŕňa dvadsať procedúr po šesťdesiat minút. Program je zameraný najmä na redukciu podkožného tuku a zosilnenie problémových partií.

Škoricové zábaly je ideálne kombinovať s lymfomasážou.

Škoricový termobalzam má širokú škálu použitia tiež pri poranení kĺbov, šliach, svalov, zlomeninách kostí a reumatizme. Vplyv preparátu sa prejaví zlepšením pohyblivosť kĺbov, odstránení bolesti a uvoľneniu kŕčovitej svalovej stuhnutosti. Škorica je teda všestranná a nepostrádateľná v beuty kozmetike, účinná proti bolesti.

Upozornenie:
Pred a po aplikácii škoricového zábalu 48 hod. sa nesmiete vystavovať slnečnému žiareniu ani soláriu. Po zábale sa zábalové miesta neumývajú cca 6 hodín na predĺženie účinku.

Doporučenie:
Zvýšiť príjem tekutín ( vody ) : 2,5 – 3 litre denne